Bijzonder royale, hoogwaardig afgewerkte en speels ingedeelde 2-onder-1-kapwoning met ruime verzorgde tuin op het zuidwesten in de jonge en populaire wijk Terwijde. De woning van 181m2 met 4 slaapkamers, 2 badkamers, eigen parkeerplaatsen op het terrein, in het hart van het huis de keuken en alle kamers voorzien van laminaat vloer, het is een werkelijke parel in het huidige aanbod!
Kenmerkend voor dit bijzondere woonhuis is de speelse architectuur (bijzonder breed perceel, groot dak met overstek, fraaie raampartijen etc.) in combinatie met het goede afwerkingsniveau (de woning wordt met liefde en aandacht bewoond en dat zie je!) maakt dit huis een plaatje.
De wijk Terwijde-West kenmerkt zich door een jonge en diverse bevolkingsopbouw, gezellige en knusse woonwijken die ruim opgezet zijn en uitgevoerd in architectonisch interessante bouw. Alle gewenste en benodigde voorzieningen zijn hier aanwezig die het wonen in deze wijk veraangenamen. De complete winkelcentra van zowel Terwijde als Leidsche Rijn Centrum, verschillende scholen en kinderopvangcentra, een gezondheidscentrum, een bibliotheek, allerlei soorten sportclubs en gezellige horeca zijn allemaal in de directe omgeving gesitueerd.
Het centraal gelegen Máximapark is op loopafstand van de woning met veel mogelijkheden om te sporten en te recreëren. Op loopafstand bevindt zich de Haarrijnse Plas, waar het heerlijk zwemmen, zonnen en relaxen is. Ook op fietsafstand is het pittoreske Haarzuilens met het beroemde kasteel en een prachtig park. Vanaf het NS station Terwijde ben je binnen 10 minuten met de trein in de binnenstad van Utrecht. De wijk is bijzonder gunstig gelegen ten opzichte van de uitvalswegen A2 en A12. Met de elektrische fiets ben je binnen 15 minuten in de binnenstad van Utrecht. Met de auto ben je met 25 minuten in Amsterdam.
Bekijk de woning live via: my.matterport.com/show/?m=iod6p7uwV4g
Hieronder zijn alvast de belangrijkste kenmerken op een rij:
– De gehele woning is hoogwaardig afgewerkt
– Aangename lichtinval
– Indelingsvrije woonkamer
– Moderne keuken in het hart van het huis
– Linkerhelft tweekapper dus hele dag zon in de tuin
– 4 slaapkamers verdeeld over de twee verdiepingen
– Op beide verdiepingen een compleet luxe badkamer
– Zeer royale bergvliering met mogelijkheid tot plaatsen van een dakkapel over de volledige lengte van de vliering
– De verwarming is via stadsverwarming
– De oprit heeft 2 parkeerplaatsen
– Royale houten berging
– Uitstekend bereikbaar
Enthousiast geworden? Bekijk de complete website van de woning via JeanGilbertlaan34.nl en maak een afspraak met ons kantoor. Eén van onze makelaars laat u de woning graag zien!
Indeling
Begane grond:
Via de voortuin, met eigen oprit, is de woning en de achtertuin bereikbaar. De entree is voorzien van een ruime hal met trapopgang naar de eerste verdieping, trapkast, toilet met fonteintje, meterkast en de toegangsdeuren naar de eetkamer (voorzijde) en woonkamer (achterzijde). De woonkamer is voorzien van vele ramen, een loopdeur naar de zij tuin en openslaande deuren aan de achterzijde naar de op het zuidwesten gerichte achtertuin. De tuin is modern aangelegd en biedt verschillende zithoekjes. Achter in de tuin staat de houten berging. Vanuit de woonkamer loop je via de keuken, welke gecentreerd is in het midden van de woning, naar de eetkamer van de woning. De keuken is wederom hoogwaardig afgewerkt en van alle gemakken en inbouw apparatuur voorzien, bijv. een Siemens wijnkoeler, een Siemens vaatwasser, een Siemens inductie plaat met afzuigkap en een Smeg oven. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de eetkamer. Ook hier is een loopdeur naar de voortuin/oprit. Een loopdeur naar de entree maakt de woning af.
Eerste verdieping:
Vanaf de overloop zijn de twee slaapkamers en badkamer te bereiken. De grootste slaapkamer is gesitueerd aan de achterzijde en is voorzien van een geweldige walk-in-closet. Vanuit deze ruimte is de badkamer te bereiken. Deze is uitgevoerd in een lichte kleurstelling en beschikt over een Whirlpool bad, stoomdouche en een dubbele wastafel incl. meubel. Het toilet is gescheiden van de badkamer en bereikbaar via de overloop. Aan de voorzijde is de tweede slaapkamer gelegen met een deur naar het balkon.
Tweede verdieping:
Ook op deze verdieping zijn de twee slaapkamers en badkamer te bereiken. De badkamer is in dezelfde kleurstelling als de eerste verdieping en is wederom voorzien van een Whirlpool bad, stoomdouche, dubbele wastafel en toilet. Het wasapparatuur is fraai weggewerkt. De kleinere slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde en de slaapkamer aan de achterzijde beschikt over een fraai dakterras.
Derde verdieping:
Via de vlizotrap is de bergvliering bereikbaar. Een verassend ruime berging (over de gehele diepte van de woning). Er is een mogelijkheid om een vaste trap te plaatsen en eventueel een dakkapel wat aanzienlijk veel woonoppervlakte oplevert.