Verrassend ruime en modern verbouwde gezinswoning met ca. 152 m² woonoppervlak, luxe leefruimte én multifunctionele tweede verdieping!
Aan de geliefde Parklaan in IJsselstein staat deze verrassend royale en eigentijds verbouwde woning met maar liefst ca. 152 m² woonoppervlak. De woning is de afgelopen jaren flink aangepakt en opnieuw ingedeeld, waardoor er een heerlijke leefruimte op de begane grond is ontstaan met een uitgebouwde woonkamer en moderne woonkeuken. De eerste verdieping beschikt over drie goede slaapkamers en een moderne badkamer. De royale tweede verdieping biedt daarnaast volop mogelijkheden voor extra slaapkamers, een tweede badkamer, hobbyruimte, gym of zelfs een complete mancave. Een ideale woning voor grote gezinnen, samengestelde gezinnen of woningzoekers die simpelweg veel leefruimte wensen!
Waarom je deze woning absoluut moet bekijken:
* Ca. 152 m² woonoppervlak met verrassend veel leefruimte
* Grote verbouwing uitgevoerd waarbij de indeling volledig is geoptimaliseerd en riant wonen op de begane grond is gecreëerd.
* Royale tweede verdieping met mogelijkheid voor 2 à 3 extra slaapkamers en een 2e badkamer
* Moderne woonkeuken, uitgebouwde woonkamer en fraaie badkamer
* Gelegen in een groene, kindvriendelijke woonwijk nabij winkels, tram en historische binnenstad
Wonen & koken
Wat direct opvalt bij binnenkomst is de royale leefruimte op de begane grond. De woning is aan de achterzijde uitgebouwd waardoor een heerlijke, open woonkamer is ontstaan met volop ruimte voor een grote zithoek én een royale eettafel. Dankzij de brede achterpui en de gunstige lichtinval voelt de ruimte bijzonder aangenaam en open aan.
De moderne woonkeuken vormt het centrale hart van het huis en is uitgevoerd met diverse inbouwapparatuur en veel kastruimte. De combinatie van de strakke afwerking, warme vloeren en moderne kleurstellingen zorgt voor een eigentijdse uitstraling waar veel kandidaten direct enthousiast van zullen worden.
Daarnaast is de begane grond voorzien van comfortabele vloerverwarming in de woonkamer, keuken en hal.
Slaapkamers & badkamer
De eerste verdieping is volledig opnieuw ingedeeld en beschikt momenteel over drie goede slaapkamers en een moderne badkamer. De badkamer heeft een luxe uitstraling met grote donkere wand- en vloertegels, een royale inloopdouche, modern wastafelmeubel en toilet.
De tweede verdieping is momenteel één grote open ruimte met een separate technische-/bergruimte. Juist deze verdieping biedt enorme potentie. Hier kunnen eenvoudig nog eens 2 of zelfs 3 slaapkamers worden gerealiseerd, eventueel gecombineerd met een tweede badkamer. Daarmee groeit de woning moeiteloos mee met de woonwensen van de toekomst.
Buitenleven
De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en biedt volop privacy. Door de gunstige ligging geniet je hier heerlijk van de middag- en avondzon. Een fijne plek om na het werk nog lang buiten te zitten of gezellig te barbecueën met familie en vrienden. Achterin de tuin bevindt zich bovendien een praktische externe berging.
Duurzaamheid & verbouwingen
De woning is gebouwd in 1999 en vanaf 2018 op diverse punten gemoderniseerd en verbouwd. Daarbij is onder andere de achterzijde uitgebouwd en zijn delen van de gevel vernieuwd. Tevens zijn aan de achterzijde kunststof kozijnen geplaatst en zijn twee slaapkamers voorzien van HR+++ beglazing.
Daarnaast is in 2021 de gevelbekleding aan de achterzijde vernieuwd en extra geïsoleerd uitgevoerd met hoogwaardige isolatiepanelen.
Wonen in IJsselstein
De Parklaan ligt in een prettige, groene en kindvriendelijke woonwijk met veel speelgelegenheden, groenstroken en boomgaardjes in de directe omgeving. Op korte afstand bevinden zich een grote wijksupermarkt, scholen, sportvoorzieningen en de tramverbinding richting Nieuwegein en Utrecht.
Ook de bereikbaarheid is uitstekend: binnen circa 2 minuten bereik je de uitvalswegen en de rondweg. Daarnaast fiets je in ongeveer 5 minuten naar de historische binnenstad van IJsselstein met haar gezellige terrassen, winkels en restaurants.
Kenmerken
* Woonoppervlak ca. 152 m²
* Externe bergruimte ca. 9 m²
* Inhoud ca. 499 m³
* Bouwjaar 1999
* Uitgebouwd en opnieuw ingedeeld
* Moderne keuken en badkamer
* Kunststof kozijnen aan achterzijde
* Grote tweede verdieping met uitbreidingsmogelijkheden
* Achtertuin met middag- en avondzon
* Kindvriendelijke en groene woonomgeving
* Nabij winkels, tramverbinding en historische binnenstad
Een woning met deze ruimte, indeling én uitbreidingsmogelijkheden komt zelden beschikbaar. Plan daarom snel een bezichtiging en ervaar zelf de ruimte en mogelijkheden van Parklaan 28 in IJsselstein!